Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Acetylcysteine EG 200 mg | 30 zakjes

Acetylcysteine EG 200 mg | 30 zakjes

  • medipim

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 6,17

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, vrijdag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Poeder voor de behandeling van chronische bronchitis. *

Details

Eigenschappen

  • Maakt de slijmen vloeibaar.
  • Lost slijmen op die bij aandoeningen van de ademhalingswegen worden gevormd.

Gebruiksaanwijzing

  • Volwassenen en kinderen ouder dan 7:  1 zakje van 200 mg, driemaal per dag.
  • De vereiste hoeveelheid in een half glas water of een andere niet-alcoholische drank (b.v. melk, fruitsap) oplossen.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne, overeenkomend met respectievelijk 200 mg per zakje. De andere stoffen in dit middel zijn aspartaam (E951), zonnegeel FCF (E110), citrussmaak,
sorbitol (E420).

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden
Eurogenerics
Bekijk alle producten van Eurogenerics