Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Antigriphine | 20 tabletten

Antigriphine | 20 tabletten

  • medipim
  • medipim

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 4,66

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, maandag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Tabletten voor de behandeling van koorts en pijn. *

Details

Eigenschappen

Symptomatische behandeling van koorts en pijn.

Actieve bestanddelen

De werkzame stoffen zijn paracetamol en cafeïne.

Gebruiksaanwijzing

  • Volwassenen: 1 of 2 tabletten, tot 3 maal per dag.
  • Kinderen vanaf 12 jaar: 1 tablet, tot 3 maal per dag.
  • Neem de tabletten in met een glas water.
  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.

Aanbevelingen

  • Niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.
  • Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en enkel als er symptomen aanwezig zijn.
  • Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden