Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Dafalgan Odis 500 mg | 16 smelttabletten

Dafalgan Odis 500 mg | 16 smelttabletten

  • medipim

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 3,57

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, woensdag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Smelttabletten tegen pijn en koorts. *

Details

Eigenschappen

Dafalgan Odis wordt gebruikt om pijn te bestrijden en/of de koorts te laten zakken in geval van bijvoorbeeld hoofdpijn, griep, tandpijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie.

Actieve bestanddelen

Elke tablet bevat 500 mg paracetamol.

Gebruiksaanwijzing

  • De gebruikelijke dosis is een tablet per toediening, indien nodig te herhalen na een tussentijd van ten minste 4 uur.
  • Je laat een tablet op de tong smelten.
  • Gebruik deze tabletten zonder water.

Aanbevelingen

  • Nooit meer dan 8 tabletten per dag innemen.
  • Als je andere geneesmiddelen inneemt die paracetamol of propacetamol bevatten, dan moet je ervoor zorgen dat je de maximale dosis paracetamol niet overschrijdt, namelijk 4.000 mg per dag.

Ingrediënten

Watervrij citroenzuur, natriumwaterstofcarbonaat, sorbitol, watervrij natriumcarbonaat, comprimeerbare sucrose, crospovidon, natriumbenzoaat, sinaasaroma, aspartaam, acesulfaam K.

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden
Bristol-Myers Squibb
Bekijk alle producten van Bristol-Myers Squibb