Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Ibuprofen Gel 5% | 50 g

Ibuprofen Gel 5% | 50 g

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 6,22

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, donderdag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Werkt ontstekingsremmend en pijnstillend. *

Details

Eigenschappen

Ibuprofen Teva werkt ontstekingswerend en pijnstillend.

Aangewezen bij: 

  • Tendinitis van de onderste en bovenste ledematen.
  • Goedaardige kwetsuren, ontstaan bij sport of door ongeval, verrekking, kneuzingen van de spieren en de pezen.
  • De behandeling is symptomatisch en/of ondersteunend.

Actieve bestanddelen

  • De werkzame stof is ibuprofen. Ibuprofen Teva bevat 5 g ibuprofen per 100 g gel.
  • Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn isopropylalcohol, hydroxyethylcellulose, natriumhydroxide, benzylalcohol, gezuiverd water.

Gebruiksaanwijzing

  • Voor lokaal, uitwendig gebruik.
  • 3 à 4 maal per dag 4 tot 10 cm gel (afhankelijk van de grootte van het gewricht) aanbrengen op de huid, en lichtjes masseren.
  • De gel mag onder een afsluitend verband aangebracht worden.

Aanbevelingen

  • Stop de behandeling als er huiduitslag optreedt.
  • Buiten het bereik en zicht van kinderen houden.
  • Bewaren bij kamertemperatuur (15 - 25°C).

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden
Teva
Bekijk alle producten van Teva