Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Ibuprofen Teva 200 mg | 30 tabletten

Ibuprofen Teva 200 mg | 30 tabletten

  • medipim
  • medipim

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 2,77

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, vrijdag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Werkt ontstekingsremmend, pijnstillend en koortswerend. *

Details

Eigenschappen

Ibuprofen wordt toegepast bij de behandeling van de verschijnselen van koorts en pijn.

Gebruiksaanwijzing

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 200 tot 400 mg drie maal per dag.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: maïszetmeel - gepregelatineerd zetmeel - anhydrisch colloïdaal silica - stearinezuur - sucrose - polyethyleenglycol 6000 - povidone - perfectamyl gel 45 - polysorbate 80 - Talk - calciumcarbonaat - titaandioxide - erythrosine rood E127 - carnauba was.

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden
Teva
Bekijk alle producten van Teva