Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op deze site ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie.

Vasocedine Pseudoephedrine | 6 tabletten

Vasocedine Pseudoephedrine | 6 tabletten

  • medipim

* Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Neem meteen contact op met uw huisarts indien er bijwerkingen optreden.

Prijs

Jouw prijs: € 2,33

Beschikbaarheid

Bestel voor 18:00 uur, dinsdag in huis.

Heb je nog vragen of wil je graag wat extra informatie? Neem dan zeker contact op met je online apotheker.

Behandeling van de symptomen van een verstopte neus bij ontstekingen van het neusslijmvlies. *

Details

Eigenschappen

Vasocedine Pseudoephedrine wordt gebruikt voor de behandeling van de symptomen van een verstopte neus bij ontstekingen van het neusslijmvlies.

Gebruiksaanwijzing

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 tablet per keer, 3 tot 4 keer per dag.

Ingrediënten

De werkzame stof in Vasocedine pseudoephedrine is pseudo-efedrine hydrochloride 60 mg. De andere stoffen in Vasocedine pseudoephedrine zijn cellactose - magnesiumstearaat -colloïdaal siliciumdioxide. Omhulling: lactose - hydroxypropylmethylcellulose - polyethyleenglycol - titaandioxide - ponceau 4R - oranjegeel S.

Extra informatie

Max. aantal 3 verpakkingen
Bijsluiter Klik hier om de bijsluiter te downloaden
Qualiphar
Bekijk alle producten van Qualiphar